LAATSTE NIEUWS – UITSLAGEN COMPETITIE (rangschikking …)

                      

Algemene website van de VTTL
Provinciaal Comité West-Vlaanderen
Formulieren & DocumentenVTTL WESTVLAANDEREN: uitslagen, rangschikking
Wedstrijdprogramma vanaf 2019

PROVINCIALE SPORTKALENDER
BEZETTING_SPORTHAL
SEIZOEN 2019-’20  KALENDERS
jaarkalender 2019-20
initiatiekalender 2019 20
competitiekalender 2019-’20
TRAINING: start op donderdag 29/8/2019  zie jaarkalender.
INITIATIE: we starten op zondag 15/09  verder 22, 29 …. zie initiatiekalender of jaarkalender. 
COMPETITIE: steeds op zaterdag thuiswedstrijden aanvang wedstrijden  om 19.00 uur.
Impressie WEDSTRIJD 14/9/2019  10-6 gewonnen.
Start nieuw computerprogramma; auth.vttl.be.
  Thuiswedstrijden: 14/9 – 28/9 – 5/10 – 19/10 – 16/11 – 18/1- 15/2 – 7/3 – 14/3 om 19 uur.Activiteiten met medewerking van de sportclubs.

DOE AAN SPORTBEURS: 11/09/2019
Begeleiders: Patrick, Hugo, Anny, Emiel en Baptist

Start 2 pingpong, Initiatie:

Klik hieronder voor flyer:
https://www.oudenburg.be/resources/site1/General/Vrije%20Tijd/20190809_Doe_aan_sport_Flyer_p1.jpg

Maand van de sportclub (september 2019)
TTC Oudenburg is ingeschreven.
– op 23/06/2019 Roman Duo Race
– op 26/06/2019 Jeugd Avondturen Challenge
– op 13/07/19 Truck run   
De truck run gaat voor de 34 ste keer door. 150 trucks rijden met 150 mentaal gehandicapte kinderen en volwassenen van het zorgcentrum De Vleugels in Klerken naar de gastgemeente
Oudenburg
’s middags worden een 650-tal personen verwacht voor het eten en de randanimatie (wandelen, fietsen, atletiek, dans, parachute, …) in de namiddag sporthal Ter Beke.
In kader van de 1 ste uitdaging, promotie van G-sport van #sportersbelevenmeer 2019, helpt de sportdienst hieraan ook mee.
Oproep: zijn er nog mensen die bereidt zijn om mee te helpen in de namiddag aan de bar, begeleiding activiteiten en opkuis? Stuur dan een e-mail naar sportdienst@oudenburg.be

CLUBKAMPIOENSCHAP ENKEL  2018-’19
Op donderdag 16 mei 2019 om 19u30 gaat het jaarlijkse “clubkampioenschap enkel” door (voor competitiespelers).  Dit tornooi wordt traditioneel met handicapformule gespeeld.  Om 19 uur aanwezig in de sporthal om tafels op te stellen en op te warmen…
Wie wordt clubkampioen 2018-’19?
20180419_212147 zal het terug Jerry zijn???
Uitslagen van het SPANNENDE clubkampioenschap.
  
1. Bart 2. Jerry 3. Elias verder Emiel, Baptist, Marc en Hugo
(verontschuldigd Patrick en Karolien)

 de loting
2 poules


1ste en 2de van de poules

Hieronder de finale.
 
Het was een harde strijd, Bart won nipt in de belle van Jerry.

Jerry,  Bart en scheidsrechter Emiel

UITREIKING STEDELIJKE SPORTTROFEEËN op vrijdag 1 maart 2019 (meer inlichtingen: www.oudenburg.be)

Trofeewinnaars uitreiking 2019 (klik om te vergroten)
Sportvrouw Luna De Vlam, sportman Brecht De Smedt, sportverdienste Patrick De Meulenaere, sportclub KVK Ettelgem en beloftevolle jongere Thomas Declerck
.
  

 BART  is  “VERDIENSTELIJK LID” VAN DE SPORTCLUB

         
Bart is de 6de persoon van rechts.

 Genomineerden sporttrofeeën
Stad_Oudenburg_Sporttrofee_2
SPORTCLUB 2019 
1. KVK ETTELGEM
2. LADIES OUDENBURG U13
BELOFTEVOLLE JONGERE 2019
1. DECLERCK THOMAS
2. VAN HESTE MAXIM
SPORTVERDIENSTE 2019
1. DE MEULENAERE PATRICK  we duimen voor Patrick!
2. SUPPORTERSCLUB DE WAAIT STAR
SPORTVROUW 2019
1. DE VLAM LUNA
2. HOLLEBEKE LAURETTE
SPORTMAN 2019
1. DE SMEDT BRECHT
2. GALENS STEVEN

3. MERGAERT TJORVEN

  Voor de categorie “SPORTVERDIENSTE”
Patrick De Meulenaere voorzitter van TTC Oudenburg
     
 ”VERDIENSTELIJK LID”
Iedere sportclub mag één lid voordragen, voor TTC Oudenburg is dat BART CALLIAUW (reeds 30 jaar lid en 20 jaar bestuurslid).

 
  

 


Start terugronde 2018-’19

TRAINING op donderdag 10/01/2019
COMPETITIE: zaterdag  12/01/2019
INITIATIE: zondag 13/01/2019

Naamloos

Karolien Arthur 2Proficiat Karolien en Sharon met de geboorte van jullie zoontje!

OPENING “GOUDEN ZAAL
Op vrijdag 5 oktober 2018 werd de Gouden Zaal, de nieuwe zaal bij sporthal Ter Beke, officieel geopend.
Op de ramen van de nieuwe zaal werd het Olympisch motto ‘citius, altius, fortius’ – in het Nederlands ‘Ter Beke … sneller, hoger, sterker’ – gezet. De Olympische gedachte werd doorgetrokken bij de naamgeving van de verschillende sportzalen. De nieuwe zaal wordt de Gouden Zaal omdat deze over een parel van een sportvloer beschikt. De grote zaal wordt de Zilveren en de kleine zaal wordt de Bronzen Zaal.
gouden-zaal-1 //gouden-zaal gouden-zaal-3 gouden-zaal-6



DOE AAN SPORTBEURS woensdag 12/09/2018

van 14.00 tot 17.00 uur (gratis voor jong en oud).
Begeleiders Elias, Emiel, Baptist, Hugo en Anny
 
20180912_164623_001  20180912_16024720180912_160242  20180912_155912 20180912_152526  20180912_152401  20180912_152326  20180912_152306 20180912_152242

START INITIATIE zondag 16/9/2018,
Begeleiders Patrick, Hugo,Elias, Emiel en Baptist
20180916_101013 20180916_101840 20180916_101855 20180916_101901 20180916_102022 20180916_102031 20180916_102040 20180916_102047 20180916_102105 20180916_102118

THEATERFIETSTOCHT  1 & 2 september 2018


Theaterfietstocht 1 en 2 09 2018 met medewerking van TTC Oudenburg
Activiteiten in de sporthal, spelen tegen ‘de robot’ een balletje slaan aan de tafel en de “historiek van ttc Oudenburg”. TTCOUDENBURG is in het seizoen 1973-’74 gestart in competitie. zie historiek.
   
SPORTIEVE SOUVENIERS
Onze club neemt deel aan de tentoonstelling , kom zeker eens kijken!
Vanaf 4 september tot half oktober in het RAM!
GRATIS!

sportieve souveniers 1  sportieve souveniers

 20180828_201936  20180828_201947_bewerkt-1
met medewerking van TTC Oudenburg

ROMEINS ARCHEOLOGISCH MUSEUM
Marktstraat 25 – 8460 Oudenburg
T 059-56 84 00
Openingsuren: eind maart – eind oktober

ma gesloten
di 10 – 12.30 uur 13.30 – 17.30 uur
woe 10 – 12.30 uur 13.30 – 17.30 uur
do 10 – 12.30 uur 13.30 – 17.30 uur
vr 10 – 12.30 uur 13.30 – 17.30 uur
za 13.30 – 17.30 uur
zo 13.30 – 17.30 uur
SEIZOEN 2017-’18   KALENDERS
COMPETITIEKALENDER 2017-’18
INITIATIEKALENDER 2017-’18
JAARKALENDER 2017-’18

Uitreiking trofeeën 2016-’17 en 2017-’18
op zondag 27 mei 2018


20180527_111536a20180527_111528a20180527_111544a
kampioenen KW juni 2018

Na een korte verwelkoming door voorzitter Patrick De Meulenaere
volgde een prachtige toespraak door de schepen van sport Ulrike Vanhessche.
Daarna volgde de naamafroeping van alle spelers die in de prijzen vielen door Bart Calliauw.
De overhandiging gebeurde door de  burgemeester Ignace Dereeper en de schepen van sport Ulrike Vanhessche.
Achteraf werd een groepsfoto genomen van alle spelers die in de prijzen vielen.
Hieronder volgt een korte impressie.
20180527_111912_bewerkt-1 20180527_112207 20180527_112245 20180527_112304_bewerkt-1 20180527_112318_bewerkt-1 20180527_112515 20180527_112609_bewerkt-1 20180527_112625 20180527_112656_bewerkt-1 20180527_112710a 20180527_112744_bewerkt-1 20180527_112825_bewerkt-1 20180527_113000_bewerkt-1

Achteraf werd door de club  een receptie aangeboden met een hapje en  een drankje.
In de namiddag zijn we met een 20 tal enthousiaste spelers en sympathisanten gaan bowlen  in de Klijteput in Koekelare.
de kleiteput 20180527_143716 20180527_144923_bewerkt-1 20180527_145426_bewerkt-1
Het was een gezellige, ongedwongen, volkse sfeer. Gewoon, lekker eten. Boltra is leuk om met vrienden en familie te spelen. De eigenaar legt alles piekfijn uit. Gewoon top.

CLUBKAMPIOENSCHAPPEN  2017-’18:

20180327_092338_001

Competitiespelers:

DUBBEL: Do 26 april 2018
20180426_200854 20180426_193819 20180426_195005 20180426_200332 20180426_201643 20180426_202913
20180426_202843 Bart en Baptist clubkampioen dubbel.
UITSLAG: 1. Bart – Baptist 2. Jerry – Elias 3. Marc – Emiel (verontschuldigd Patrick, Hugo en Karolien)

 

ENKEL: Do 19 april 2018

20180419_192732 20180419_212123 20180419_212147 20180419_212231_bewerkt-1
Uitslag: 1. Jerry, 2. Bart, 3. Elias, 4. Emiel, 5. Baptist, verder Marc, Hugo en Mila (verontschuldigd: Karolien en Patrick)

Op zondag: RECREANTEN en jeugd
__________________________________________________________________

UITREIKING TROFEEEN 2016-’17 en 2017-’18 op zondag 27 mei
+ receptie in kleine zaal (na initiatie)
             20180326_203709
Bekerwinnaars
:

Enkelspel: 2016-’17
groep 1: 1 Bjorn 2. Jerry 3. Bart en Dieter
groep 2: 1. Kyliaan 2.Emiel , Baptist
Dubbelspel:
groep 1: 1. Jerry- Kris
groep 2: 1. Marc- Emiel

Enkelspel: 2017-’18 1. Jerry, 2. Bart, 3. Elias
Dubbelspel: 2017-’18:  1. Bart-Baptist

Donderdag 18/01/2018 Algemene  Vergadering en nieuwjaarsreceptie na de training.

20/01/2018 Droevig nieuws:
Overlijdensbericht van onze tafeltennisvriend André Crampe.  (19 juni 1936) André (Oscar)  is overleden op 12 januari. André Crampe doodsprentje
De plechtige uitvaartliturgie zal opgedragen worden in de Onze Lieve Vrouwekerk te Oudenburg op zaterdag 20 januari 2018 om 10.00 uur. Gelegenheid tot begroeten na de kerkdienst.
We bieden aan zijn echtgenote Gilberte, zijn kinderen en de ganse familie onze oprechte  deelneming aan.
1 Crampe Andre

6/01/2018 Marcel Vanhuele is overleden (1 januari 1937 )1 Marcel Vanheule 6 1 2018 -                                               Marcel Vanheule 6 1 2018
OUDENBURG – Marcel Vanhuele werd gehuldigd door het stadsbestuur. De Oudenburgnaar was jarenlang de vaste huisfotograaf van de gemeente. Marcel ontving een mini-standbeeld.

30/12/2017 Provinciale Kampioenschappen Dubbel Eindrangschikking zie: West-Vlaamse Tafeltennisliga: WVL. VTTL
CALLIAUW BART / FEYS JERRY  hebben deelgenomen waren 1ste in poule 1 en eindigden uiteindelijk op de 12de plaats., Proficiat aan beide spelers.
IMG_6843 IMG_6847

IMG_6861 IMG_6876

1 ste spadesteel 2017 a
De eerste spadesteek van de nieuwe sportzaal op 8/11/2017.

het bestuur met Rocky Terug winst voor Oudenburg.
Bart 4, Jerry 4, Karolien 3 en Elias 2
Hugo en Patrick zijn trots op de ploeg.
“Rocky” onze mascotte is zo fier als een pauw.

(Rocky is de lieve hond van Karolien en Sharon)
meer foto’s volgen …

Elias Hennebert in de kijker 20 10 2017
TTCO heeft meegeholpen aan de scholenveldloop op 3/10/2017 (hierbij de foto van de medewerkers)
29ste scholenveldloop 2017 063

  • VRIJDAG 14 JULI 2017  KALENDERVERGADERING in Lauwe  (Bart)
  • Start TRAINING op donderdag 7/9/2017 van 19.00 tot 21.00 uur (wekelijks in de maand september, verder zie JAARKALENDER)
  • Vrijdag 8 /9/2017  ALGEMENE VERGADERING provincie W.Vl. om 19.30 u te Wenduine (Patrick).
  • Zaterdag 16/9/2017: START COMPETITIE 2017-18 om 19.00 uur in de sporthal ‘ter beke’.
  • Zondag 17/9/2017: DOE AAN SPORTBEURS om 14.00 uur in sporthal ‘ter beke’.
     Doe aan sportbeurs 2017  sporttrofeeên trofee  Doe aan sportbeurs 2017 1  20170917_141059

  • 20170917_141141
      20170917_141218  20170917_155402  20170917_15542420170917_160235  20170917_160258  20170917_160328  20170917_16055920170917_160635  21751724_1600550269965970_6238292140554869004_n  20170917_170046  
    K
    lik op de foto om te vergroten.
  • ZONDAG 24/9/2017: OPEN DEUR START 2 PINGPONG  van 10,00 tot 11.30 uur in sporthal ‘ter beke’ (GRATIS). Vanaf 7 jaar.
    DSC02576  20170917_155424  Doe aan sportbeurs 2017 1  Beertje Ping   Beertje Ping 7 punten 
    We zijn goed bezig!


SEIZOEN 2016-’17
JAARKALENDER: jaarkalender seizoen 2016-17
INITIATIE, START2PINGPONG: INITIATIEKALENDER 2016-17
COMPETITIEKALENDER: Competitiekalender 2016-17
Provinciale sportkalender: 2016-17

VERBROEDERING  DUITSLAND (Limburg an der Lahn)   16-17 en 18 juni 2017

Programma:
vrijdag: -> gastgezin
zaterdag -> ontbijt – tornooi – lunch – tornooi –party
zondag -> ontbijt – wandeling+gids – middag lunch – 14 uur > terugreis
Patrick, Bart en Jerry waren van de partij.
De ploeg van TTC Oudenburg behaalde brons.

Enkele foto’s:
IMG_8451 IMG_8479 IMG_8470

IMG_8554 IMG_8672 IMG_8534 a
Bart en Jerry Duistland trofee Jerry en Bart
Bart en Jerry winnaars van het tornooi!

27 mei 2017  ALGEMENE STATUTAIRE VERGADERING : Patrick en Bart hebben de vergadering bijgewoond.
>>>>>> Clubkampioenschappen 2016-17 <<<<<<
Donderdag   27/04/2017  Clubkampioenschap DUBBEL 19.00 uur
clubkampioenschap DUBBEL
vlnr. boven: Bart, André, Bjorn, Elias, Kyliaan,  Emiel, Marc, Kris
onder: Jerry, Kris H., Ivan en Patrick
Niet op foto: Baptist
Verontschuldigd: Hugo, Karolien, Alex, Dieter en Mike.

Groep 1
Uitslag: 1. Jerry- Kris 2. Bart- Ivan 3. Bjorn- Elias 4. André – Kyliaan, Winnaars Jerry- Kris

Groep 2: 
Uitslag: 1. Marc- Emiel 2. Kris- Baptist
winnaars: Emiel- Marc

Donderdag   20/04/2017  Clubkampioenschap
ENKEL
 19.00 uur
Verontschuldigd: Patrick, Karolien, Ivan, Hugo, Elias en Mike.
clubkamp enkel 2016-17
Groep 1: André, Kris, Blorn, Bart, Marc, Alex, Jerry, Dieter
Uitslag: 1. Bjorn 2. Jerry 3. Dieter en Bart.
Enkel poule 2
Groep 2: Kris, Kyiiaan, Emiel en Baptist
Uitslag: 1. Kyliaan, 2. Emiel, 3. Baptist en 4. Kris

Verontschuldigd: Hugo, Karolien, Patrick en Mike.

Uitreiking sporttrofeeën op 10 maart 2017.

DEEL 1. Dit jaar zal het stadsbestuur en sportraad, op de uitreiking van de stedelijke sporttrofeeën eveneens de clubkampioenen en het verdienstelijke lid van de sportclubs in de bloemetjes zetten.
Marc Longeval werd in de bloemetjes gezet voor TTC Oudenburg.
Marc uitreiking trofeeën 2017
Clubkampioen ENKEL niveau 1: BART CALLIAUW  DSC07180
Clubkampioen ENKEL niveau 2 : MARC LONGEVAL Marc clubkampioen 2016
Clubkampioen DUBBEL; BART CALLIAUW – JERRY FEYS Jerry en Bart clubkampioen dubbel 2016
CLUBKAMPIOENEN POWERPOINT

DEEL 2Speciale vermelding voor ‘Marc Longeval (andersvalide)’
voor verdienstelijk lid;  Marc is een zeer gemotiveerde speler
Marc uitreiking trofeeën 2017

DEEL 3. SPORTCLUB, BELOFTEVOLLE JONGERE, SPORTVERDIENSTE, SPORTVROUW, SPORTMAN

Achteraf is er receptie aangeboden door stad OUDENBURG.

Op 18/9/2016 “DOE aan SPORTBEURS” van 13.00 tot  18.00 uur.

Clubkampioenen 2015-16Prestaties: TTC OUDENBURG seizoen 2015-16:
Clubkampioen ENKEL : BART CALLIAUW
Clubkampioen ENKEL NG-E6: MARC LONGEVAL
Clubkampioen DUBBEL; BART CALLIAUW – JERRY FEYS
Speciale vermelding voor ‘Marc Longeval (andersvalide)’

Provinciale kampioenschappen Dubbel 19/12/2016
Bart en Jerry waren ingeschreven.
7de plaats CALLIAUW BART / FEYS JERRY | C6 / D2 | Oudenburg
Resultaten

Beker van West-Vlaanderen:
1 ploeg is ingeschreven (Bart, Bjorn en André)
1/8 ste finale: Oudenburg A –  Lauwe B op donderdag 15/12/2016
De wedstrijd wordt gespeeld in Oudenburg om 19.30 uur.
Het werd een hevige strijd, na 4 bellen moest Oudenburg zich gewonnen geven.
UITSLAG: 2-8 enkel Bart kon punten pakken.

Clubkampioenschappen 2016-17:
– Donderdag   20/04/2017  Clubkampioenschap ENKEL 19.00 uur

– Donderdag   27/04/2017  Clubkampioenschap DUBBEL 19.00 uur

Verbroedering Duitsland (Limburg an der Lahn)
info volgt via Patrick:
– met eigen vervoer (op kosten van de club)::
–  data: 16 – 17 en 18/6/2017
vrijdag: -> gastgezin
zaterdag -> ontbijt – tornooi – lunch – tornooi –party
zondag -> ontbijt – wandeling+gids – middag lunch – 14 uur > terugreis

De trainingen zijn terug op donderdag 18/08 van 19.00 tot 21.00 uur gestart.
De initiatiekalender werd verspreid in alle scholen van groot Oudenburg.

De initiatie start op zondag 25/9/2016. steeds van 10.00 tot 11.30 uur.
Op 18/9/2016 is er geen initiatie, er is in de namiddag DOE aan SPORTBEURS van 13.00 tot  18.00 uur, ook TTC Oudenburg neemt hieraan deel. doe-aan-sportbeurs-2016

Goud voor Florian 2016
Een dikke POEF voor Florian vanwege TTC Oudenburg

SEIZOEN 2015-’16
Uitreiking trofeeën van de clubkampioenschappen enkel en dubbel.
FOTO’S

Op zondag   22/05/2016 om 11.30 uur ontvangst in ’t Vielootje (zandvoordebrug Oudenburg aan het tankstation “De Bolle”).
Toespraken door burgemeester Ignace Dereeper en schepen van sport Ulrike Vanhessche.
Een receptie aangeboden door de club achteraf een lekkere BBQ en als toemaatje enkele volksspelen: kubbing, nagelkloppen, blokkenspel …
DSC07473

20160604_141302
Hierbij de uitslagen van de clubkampioenschappen 2015-16.
Enkelspel: 1. Bart Calliauw 2. Jerry Feys 3. Leslie  Devolder verder Franky Devolder, Dieter Loose, Bjorn Saelens en Philippe Callebout
                        NG- E6: 1. Marc Longeval 2. Elias Hennebert 3. Emiel Defever en Hugo Calliauw.
Dubbelspel: 1. Jerry Feys – Bart Calliauw 2. Bjorn Saelens – Ivan Casteleyn
erofeeën 2016 2     trofeeën enkel 2016

– Zaterdag 30/04/2016  Clubkampioenschap ENKEL start om 13.30 uur (achteraf BBQ in het cafetaria van de sporthal).

DSCBjorn Clubkampioen 2014-’15: Bjorn Saelens
Wie wordt er dit jaar clubkampioen ENKEL?
BART is de nieuwe clubkampioen 2015-’16!
Iedereen zette zich in voor een plaats in de finale. Het werd een hevige strijd tussen Bart en Jerry. Uiteindelijk won Bart van Jerry met 3-1.
 DSC071661DSC071681

DSC07180Uitslag D en C klassementen: 1. BART Calliauw 2 Jerry Feys 3. Leslie Devolder verder Dieter Loose, Franky Devolder, Bjorn Saelens en Philippe Callebout.

Uitslag NC en E klassementen: 1. MARC Longeval 2. Elias Hennebert 3. Emiel Defever en Hugo Calliauw.
Proficiat aan Elias en Emiel  voor hun inzet.

Achteraf was de barbecue in het sportcafé een gezellige afsluiter van deze sportieve dag.
FOTO’S 

– Donderdag 24/03/2016  Clubkampioenschap DUBBEL (met loting) om 19.00 uur aanwezig zijn in de sporthal.

Wie volgt er Bart – Kris op? DSC03423

Nieuwe clubkampioenen dubbel: BART – JERRY DSC07136

Uitslagen: 1. Bart-Jerry 2. Bjorn-Ivan verder Franky-Dieter, Leslie-Bram, Alex-Dirk

Op de Algemene Vergadering van de Sportraad, die gehouden werd op donderdag 17 maart 2016 om 20 uur, in Ipso Facto : Voorstelling clubkampioen 2015, voor TTC Oudenburg zie onderstaande powerpoint:

>>>>>   BIJZONDERE PRESTATIES SEIZOEN 2014-’15  <<<<<

Jeugdwerking verbeteren

Uitnodiging kaarting 2016 de kaarting was terug een succes!

Resultaten Beker van W.Vl.
28 januari 2016: 16de finale Eernegem – Oudenburg
Uitslag: 5-5 (Bart 3, Bjorn 1 en Jerry 0)
dubbelspel Bart-Bjorn: gewonnen
Uiteindelijk heeft Oudenburg verloren in de sets!

UITSLAGEN PROV. Kampioenschappen op zondag10/01/2016:
Dubbel Heren D – Eindrangschikking
1. SAELENS BJORN / FEYS JERRY | D0 / D2 | Oudenburg
2.  CELIS PATRICK / VANDENDORPE GEERT | D2 / D4 | Paletje
3. PHAN KIM TRONG / SCHINDFESSEL LAURENT | D2 / D4 |

Enkel Heren C6-C4 Poule A – Eindrangschikking
1. VROMANT BJORN ……………. Sobeka ……………. C4 … 4-1
2. DESLYPER DIRK ……………… Damme …………… C6 … 3-2 .. 5-4
3. DESCHEEMAEKER KAREL .. Zonnebeke ………. C4 … 3-2 .. 4-4
4. CALLIAUW BART ……………… Oudenburg ………. C6 … 3-2 .. 4-5

2016 Nieuwjaar 2016
A ploeg einde heenronde_bewerkt-1Noteer nu reeds in jullie agenda:
– Donderdag  07/01/2016 Start trainingen terugronde
– Zondag 10/01/2016 Start initiatie terugronde
– Zaterdag 16/01/2016 Start competitiewedstrijden terugronde
– Donderdag 14/01/2016   Nieuwjaarsreceptie om 21.30 uur (na  de training)
– Zondag 24/01/2016 Jeugdliga 2
– Vrijdag          18/03/2016   Kaarting in de CM zaal te Oudenburg
– Donderdag 24/03/2016  Clubkampioenschap DUBBEL (met loting)
– Zaterdag      30/04/2016  Clubkampioenschap ENKEL start om 13.30 uur (achteraf BBQ in cafetaria van de sporthal)
– Zondag          22/05/2016  Uitreiking trofeeën clubkampioenschappen enkel en dubbel

Alexandr en Elias namen deel aan “jeugdliga 1”
Alexandr is geëindigd  de 4de plaats en Elias op de 7de plaats. Proficiat jongen.
Dank aan Mathias voor de begeleiding!

dag van de sportclub
     FOTO’S   DSC06424    

doe aan sportbeurs1       FOTO’S  DSC06443

VTTL W.Vl Boekje
  Provinciale sportkalender 2015-’16
Initiatiekalender 2015-’16
Jaarkalender seizoen 2015-’16
Competitiekalender 2015-’16

Belangrijk nieuws uit de ProvincieWest-Side
Provinciale Klassementen 2015-2016:
zie officiële website van het Provinciaal Comité West-Vlaanderen

START TRAININGEN OP DONDERDAG: van 19.00 tot 21.30 uur
13/08/2015 – 20/08/2015 – 27/08/2015
FOTO’S
DE INITIATIE START OP ZONDAG 13/09/2015 van 10.00 tot 11.30 uur
FOTO’S

“DOE AAN SPORTBEURS”
Ook dit jaar organiseert de sportdienst een Doe-aan-sportbeurs. Op zondag 20 september 2015 kunnen kinderen én volwassenen van 14 tot 17 uur diverse sporten ontdekken. Aan de hand van een deelnamekaart kan iedereen deelnemen aan verschillende sportinitiaties: basketbal, ropeskipping, tafeltennis, voetbal, circustechnieken, volleybal, 3 on 3 pannavoetbal, hindernisparcours, volksspelen, fietsbehendigheid, airtrack, petanque en muurklimmen

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
———————————————————————————-

ARCHIEF 2014-’15

UITSLAG DUBBEL op 30/05/2015
DSC03349
                                        DSC03952
                                                                      v.l.n.r.
Ivan en Wouter –  Bjorn en Lesley
Uitslag:
1. Bjorn – Lesley 2. Ivan – Wouter verder  Bart- Jerry    Robin- Mathias    Kris – Tom    Marc – Bram.
Meer FOTO’S
Foto’s van Patrick Scholdis FOTO’S

EINDRANGSCHIKKING seizoen 2014-’15
Oudenburg A
: behaalde een mooie 5de plaats in 3de provinciale.
Regelmatigheid TOP 20: 3de plaats Bart Calliauw 75,9%; 10de plaats Bjorn Saelens 65,3%; 13de plaats Jerry Feys 49,4%.

Oudenburg B: behaalde een prachtige 2de plaats in 4de provinciale en promoveert naar 3de provinciale.
Regelmatigheid TOP 20:1ste plaats Franky Devolder 84,6%; 2de plaats Henk Moerman 84,1%: 3de plaats Lesley Devolder 83,3%; 10de plaats Kris Houthoofdt 47,5%.

Oudenburg C: na een moeilijk competitiejaar kan de ploeg stand houden in 4de provinciale (3de laatste in de rangschikking).
Regelmatigheid TOP 20: 10de plaats Robin Houthoofdt 59,5%.

Oudenburg D: eindigde in de middenmoot van de rangschikking.

Oudenburg E (jeugd): eindigde eveneens in de middenmoot van de rangschikking.
DSC03787
Jeugdliga 3
Miniemen 1. 1ste plaats TSYGANOV ALEXANDR
Heren 6 Poule 1.  2de plaats VAN BRUGGHE SANDER
Heren 6 Poule 2.  5de plaats HENNEBERT ELIAS

BEKER VAN WEST-VLAANDEREN
Op zondag 19 april  behaalde de A ploeg voor de 1ste maal in geschiedenis brons voor de beker
Jaarlijks nemen 1 of meerdere ploegen van TTC Oudenburg deel aan de beker van West-Vlaanderen.  Echter tot op vandaag werd nog nooit de halve finale behaald en dus zeker geen brons. Proficiat aan de spelers voor deze prachtprestatie!
Tot in de halve finales wonnen de basisspelers Bart Calliauw D0, Jerry Feys D0 en Bjorn Saelens D0 vlot hun wedstrijden tegen heel aardig niveau. Slechts 1 ploeg stond lager geklasseerd. Eén maal werden ze ook bijgestaan door een reserve-speler Franky Devolder E6 wegens blessure van een basisispeler. Oudenburg A won achtereenvolgens tegen Gullegem, Meulebeke en Smude.
In de halve finales die in Zwevegem gespeeld werd verloor de A-ploeg van een heel sterk Gullegem (C2, C4 en D4). Echter heel verbluffende individuele prestaties zorgde ervoor dat de wedstrijd nadien voor brons vlot werd gewonnen tegen Meulebeke (C2, C4 en D0).
We wonnen die dag telkens het dubbelspel.
We kijken al uit naar het volgende jaar.
DSC03927

JEUGDLIGA 3de FASE:
Volgende jeugdspelers hebben deelgenomen:
Elias, Sander en Alexandr. Jeugdbegeleider: Matthias Seye.
Uitslagen: zie WVL.VTTL
Miniemen 1.                1ste plaats TSYGANOV ALEXANDR…….Oudenburg
Heren 6 Poule 1.        2de plaats VAN BRUGGHE SANDER ….Oudenburg
Heren 6 Poule 2.      5de plaats HENNEBERT ELIAS…………..Oudenburg

DSC03787
van l.n.r. Sander, Elias en Alexandr
—————-
JAARLIJKSE KAARTING
vrijdag 27/03/2015 in het CM ZAALTJE te Oudenburg.
affiche kaarting 2014-15
Het was terug een succes! Hartelijk dank!

—————-
B PLOEG:  PROMOTIE NAAR 3de PROVINCIALE!

—————-
BELGISCHE KAMPIOENSCHAPPEN TAFELTENNIS
zie West-Side
——————
Stedelijke Sporttrofeeën 2014
Er wordt op de uitreiking van de stedelijke sporttrofeeën, die plaats vindt volgende week vrijdag 27 maart 2015, dit jaar ook aandacht besteed aan de clubkampioenen van 2014. Er zal een PowerPoint presentatie gemaakt worden van de verschillende clubkampioenen.
E ploeg werd kampioen in 6de prov .   6de provinciale met Sibert
Clubkampioen ENKEL: Henk Moerman:    Henk clubkampioen enkelkopie
Clubkampioen DUBBEL: Henk Moerman – Jan Vanmoortel:  Henk en Jan dubbelkopie
—————-
Demonstratie  gebroeders Saive
J.M. Saive historiek
—————-
De Waalse spelers Lauric Jean en Nathalie Marchetti hebben in Schiervelde Roeselare de Belgische titel in het tafeltennis veroverd. Jean volgt Saive op, voor Marchetti is het al de 3e Belgische titel. Meer hierover zie:  West-Side
—————-
Uitreiking van de trofeeën 2013-’14 en 2014-’15 (clubkampioenschappen)
FOTO’S
op zondag 15/02/2015 na de initiatie om 11.15 uur in de sporthal
Na de trofee-uitreiking gaan we samen met iedereen die ingeschreven zijn naar ‘De Klijteput’ in Koekelare. Daar kunnen we een hartige snack eten en nadien proeven van een andere sport: ‘boltra’
DSC03442 DSC03441 de Zeewacht 20 2 2015

Clubkampioenschappen 2014-15
DUBBEL: do.  12/2/2015
FOTO’S
DSC03405  DSC03423
De winnaars: Bart Calliauw – Kris
 Houthoofdt PROFICIAT!

verder: Lesley – Matthias, Bjorn- Sander, Alex- Ivan, Elias-Robin, Wouter- Nick en Patrick- Marc

ENKEL: Za. 7/2/2015 om 13 uur aanwezig zijn
FOTO’S
achteraf om 19.30 uur etentje in ’t Geluk.
Deelnemers aan het clubkampioenschap ENKEL 2015

DSC03349 DSC03353
Foto links: Lesley-Bart-Bjorn-Franky-Bram-Marc en Hugo
foto rechts: Henk-Kris-Karolien-Dirk-Tom-Jerry en Milan
DSC03400      DSC03402
De finalisten Kris en Bjorn. Het werd een spannende finale (5 setter).  Bjorn werd clubkampioen ENKEL.  Aan alle deelnemers proficiat,  deelnemen is belangrijker dan winnen!
Achteraf hebben we nog kunnen napraten met een hapje en een drankje in ’t Geluk.
++++++++++

Uitslagen: Leeftijdcriterium  1ste plaats Jongens Benjamins
DSC02628milan   DSC02995          Milan Dekeyzer
Verslag:      Jeugdliga 1

Tafeltennis Interclub competitieweek  1. Verslag TTC Oudenburg 20/9/2014
Goede start voor drie Oudenburgse ploegen.
In 3de provinciale B won Oudenburg A nipt in en tegen Meulebeke E. Eindstand 7-9. Bart Calliauw en Bjorn Saelens moesten zich één keer gewonnen geven. Jerry Feys kon twee partijen winnen en nieuwkomer in 3de provinciale Dirk Markey won één wedstrijd.
In 4de provinciale A won Oudenburg B vlot in en tegen Sportline E. Eindstand 3-13. Lesley Devolder en Franky Devolder wonnen vier maal, Kris Houthoofdt kon drie partijen meepikken en Henk Moerman won er twee.
De C-ploeg kon niet winnen van Koekelare C.  Eindstand 12-4. Robin Houthoofdt speelde heel sterk en won drie partijen, Erik Staelens won één wedstrijd en invallers Patrick De Meulenaere en Hugo Calliauw wonnen geen enkele wedstrijd.
Oudenburg D speelde gelijk  in en tegen Oostduinkerke E. Eindstand 8-8. Wouter Vrielynck, Nick Verplancke, Tom Scholdis, Bram Scholdis wonnen 2 matchen. Een dikke proficiat voor de nieuwkomers Tom en Bram in 5de provinciale.